Dil Seçenekleri
İngilizce Türkçe
Kamir Kriminal Kamir Kriminal Kamir Kriminal Kamir Kriminal Kamir Kriminal Kamir Kriminal

SIKÇA SORULAN SORULAR

Belge İnceleme Sonuçları Mahkemede Delil Olarak Kullanılabilir mi?

Test sonuçlarını mahkemede kullanmak istiyorsanız Kamir Kriminal ülkemizdeki tek özel adrestir. Lütfen ‘‘Adli Belge İnceleme’’ kısmını dikkatlice okuyun veya irtibata geçerek daha detaylı bilgi alın.

Belge İnceleme Gizlilik Nasıl Olmaktadır?

Kamir Kriminal tarafından yapılan tüm işlemler son derece gizlilik içerisinde yürütülmektedir. Test sonuçları, sadece size veya başvuru sırasında sizin belirttiğiniz kişilere teslim edilmektedir. 

Belge İnceleme Fiyatları Ne kadar?

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen irtibat kurunuz.

Belge İncelemenin Sonucunu Ne Kadar Zaman Sonra Öğrenebilirim?

Alanında uzman UYAP sistemine kayıtlı bilirkişiler tarafından incelenecek dosyalar daha kısa sürede sonuçlandırılacaktır. (1 hafta-15 gün)

Belge İncelemeleri Ne Kadar Güvenilir?

Laboratuvarımız şu an dünyada kullanılan en pahalı ve en gelişmiş son teknoloji cihazlar ve tecrübeli bir uzman kadrosu ile çalışmaktadır. Laboratuvarımızda herhangi bir karışıklığın yaşanmaması için tüm tedbirler uluslararası standartların üstünde sağlanmıştır.

Şüpheli Belge Üzerindeki İmzanın Islak İmza Olup Olmadığı Tespit Edilebiliyor mu?

İnceleme konusu imzanın mürekkepli kalemle (ıslak) ya da kopya yoluyla oluşturulduğu tespit edilebilmektedir.

Belge Fotokopisi Üzerindeki Yazı ve İmzalar İncelenebilir mi?

Yazı ve imza incelemeleri fotokopinin imkan verdiği ölçüde yürütülebilmektedir.

Belge Fotokopisi Üzerinden Sahteliği Tespit Edilebilir mi?

Belgelerin sahte olup olmadıkları belge asılları üzerinden yapılacak incelemeler neticesinde belirlenebilmektedir.

Analiz Ücretlerinizde İndirim Yapıyor musunuz?

Laboratuvarımız fiyat politikasında DNA testlerine iki kere bağımsız işlem uygulaması yöntemi ile %100 hatasız test sonuçları ile sizleri garanti altına almayı hedefleyen müşteri odaklı yaklaşımla fiyatlarımız belirlenmiş olup ekstra indirim yapılmamaktadır.

Ödemeyi Nasıl ve Ne Zaman Yapacağım?

Talebinizin onayından sonra kit elinize ulaştıktan sonra verilen banka hesabına EFT veya havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Eşimin İlk Evliliğinden Olma Çocuğunun Ondan Olmadığını Düşünüyorum Kimsenin Haberi Olmadan Örnek Göndersem Babalık Testi Yapar mısınız?

Kişinin kendisinin veya yasal vasisinin rızası olmadan edinilen biyolojik örnekler etik açıdan doğru bulunmadığı için kabul edilmemektedir.

Babalık Testi İçin Anne ve Babanın İzni Şart mı?

Resmi babalık testinin yapılabilmesi için gerekli bazı adli ve idari işlemeler vardır. Ancak kişilerin gizliliği ön planda tutularak kişilerin kendi rızası yeterlidir ancak test yaptırmak isteyen kişi 18 yaşın altındaysa sorumlu bir ebeveynin izni ile test için başvurabilir.

Babalık Testi İçin Annenin de Örnek Vermesi Gerekli midir?

Babalık testinde annenin örnek vermesine gerek yoktur vermemesi sonucu değiştirmez ancak eğer mümkünse annenin de katılımı ile daha hızlı analiz süreci oluşur.

Babalık Testi İçin Göndermem Gereken Materyal Nedir?

Normal ve sağlıklı organizmada kan, tükürük, kıl vb. örneği aynı genetik bilgiyi içermektedir. Dolayısı ile DNA bulunan her türlü örnek ile çalışmamız mümkündür. Ancak en çok kullanılan ve kolay olan yöntem ağız mukozası (bukkal swap) örneği üzerinde yapılan çalışmadır.

Babalık Testinin Sonucunu Ne Kadar Zaman Sonra Öğrenebilirim?

Babalık testinin sonucunu alınan numune laboratuvarımıza ulaştıktan sonra laboratuvarımızın yoğunluk durumuna göre testler sonuçlandırılmaktadır.

Babalık Testi Ne Kadar Güvenilir?

Kamir Kriminal olarak Laboratuarımız test sonuçları yoruma dayalı tahminler değil, bilimsel veriler ışığında %100 güvenilir sonuçlardır. Bilimsel verilerde, DNA testleri ile bir bağın varlığının olasılığı %99’un üzerinde verilen sonuçlar ile saptanırken yokluğunun olasılığı % 100 sonuçlar ile saptanır.

Ankara Dışındayım Babalık Testini Nasıl Yaptırabilirim?

Firmamızdan sipariş edeceğiniz swap çubukları aracılığı yanak içine bastırarak sürterek örnekleri kendiniz kolaylıkla alabilir ve laboratuvarımıza gönderebilirsiniz. Bilgi için lütfen irtibat kurun.

Firmanızda Gizlilik Nasıl Olmaktadır?

Firmamız gizlilik ve tarafsızlık konusunda son derece hassas olup konu ile ilgili çalışan ve yönetici gizlilik sözleşmeleri ile her türlü önlem alınmıştır. Size ait test sonuçları, sadece size veya başvuru sırasında sizin belirttiğiniz kişilere teslim edilmektedir. 

Alınan Sonuçlar Mahkemede Delil Olarak Kullanılabilir mi?

Özel ve gizlilik prosedürü kullanılarak yapılan babalık testleri mahkemelerde delil olarak geçerli olmayabilir. Ancak test sonuçlarını mahkemede kullanmak istiyorsanız laboratuvarımız UYAP sistemine kayıtlıdır ve bu alanda mahkemelere bilirkişilik hizmeti vermektedir.  Mahkemelerin talep ettiği tüm fiziki şartlara ve uzmanlık sertifikasyonuna sahip olup uluslararası standartlara uygun olarak hizmet vermektedir.

DNA Test Fiyatı Ne Kadardır?

Firmamız uluslararası standartlarda faaliyet göstermekte olup Fiyat bilgisi için lütfen irtibat kurun.

SGK Babalık Testini Karşılıyor mu?

Ülkemizde SGK anlaşmaları hiç bir babalık testini kapsamamaktadır.